Зі святом Перемоги!

Сьогодні в нашому храмі відбулася паніхіда за загиблими воїнами ВВв, за всіма, хто не дожив до сьогоднішнього дня, хто пережив окупацію, полон, ту страшну війну. Вічна їм пам’ять!

Настоятель нашого храму прийняв участь у мітингу-реквієму біля меморіалу загиблим воїнам.

DSCN0324“Минають дні, спливають хвилини. За останні три роки, особливо після подій на майдані, ми бачимо,  як змінюються погляди на політику, на речі, на символи. Ми це помічаємо змінюємо і змінюємось, але розуміємо, що незмінним націннішим для нас залишається наше життя. І повторюючи слова Святейшого Патріарха Кирила, хочу сказати, що ті мільони загиблих не дадуть нам забути, що це життя, наше сьогодення вони нам подарували.

Вони вже в вічності, предстоять перед Богом, та все ж не дають нам забути, про той час, коли нас спіткало таке страшне горе, як фашизм і нацизм, який вони побороли і зупинили ціною власного життя.

Вічна їм пам’ять!”